گوینده اخبار شبکه‌ای آمریکایی خبر فوت دختر خودش را اعلام کرد

0
942

آنجلا کینکی، گوینده اخبار شبکه KELO – TV آمریکا که دختر جوانش را در اثر زیاده‌روی در مصرف مواد مخدر از دست داد، خبر مرگ او را شخصا اعلام کرد. این اقدام او در راستای افزایش آگاهی در زمینه خطرات مصرف مواد مخدر صورت گرفت.

 

آنجلا کینکی با انتشار فیلمی در صفحه توئیترش اعلام کرد «امیلی» دختر ۲۱ ساله‌اش به دلیل مصرف بیش از حد داروی فنتانیل جان خود را از دست داد. براساس گزارش‌های کالبدشکافی، این دختر جوان ۶ برابر مقداری که برای یک مرد درشت‌هیکل مجاز است، فنتانیل مصرف کرده بود.

 

آنجلا کینکی گفت که به این موضوع که دخترش مواد مخدر مصرف می‌کند، مشکوم شده بود و چند روز پیش از مرگ امیلی برای مداخله سریع خانواده در این امر، در حال برنامه‌ریزی بود.

 

گوینده اخبار شبکه KELO – TV آمریکا گفت که دخترش استعداد هنری و فکری خوبی داشت و او «شگفت‌انگیزترین فرزند جهان» بود. او در ادامه گفت: «به عنوان یک مادر داغی در دل دارم که هیچ‌گاه درمان نخواهد شد. من فرزندان دیگری دارم که دوستشان دارم. همسری دارم که دوستش دارم ولی هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند جای خالی دختر بزرگم را پر کند.»

 

آنجلا کینکی پس از مرگ دخترش یک هفته مرخصی گرفت و پس از آن مجددا در محل کارش حاضر شد تا داستان مرگ دخترش را به دیگران به اشتراک گذاشته و نگاه‌ها را به بحران مواد مخدر که جوانان آمریکایی با آن روبرو هستند، جلب کند.

 

این اولین بار نیست که یک گوینده اخبار، خبر مرگ یکی از اعضای خانواده‌اش را اعلام می‌کند. در سال ۲۰۱۷ نیز یک گوینده اخبار یک شبکه تلویزیونی هند خبر یک سانحه رانندگی را اعلام کرد که شوهر خودش نیز از قربانیان آن حادثه بود.

 

هنگامی که سوبریت کاور، گوینده اخبار شبکه آی بی سی ۲۴ هند در ایالت چاتسیگار هند، روز شنبه ۸ آوریل ۲۰۱۷ در حال خواندن اخبار بود، خبرنگار این شبکه به طور مستقیم از محل یک حادثه رانندگی گزارش کرد که در آن سه نفر از پنج سرنشین یک خوردوی اسپرت چندمنظوره جان خود را از دست داده بودند.

 

به گزارش فرانس پرس، آنشومان شارما، مدیر این شبکه تلویزیونی گفت: « اگر چه خبرنگاری که از محل حادثه گزارش زنده ارسال می کرد، نامی از کشته شدگان نیاورد، لیکن سوبریت کاور، گوینده ۲۸ ساله اخبار می دانست شوهرش و دوستانش در این مسیر هستند.

 

پس از آنکه گزارشگر جزئیات حادثه و نوع خودرو را ذکر کرد، خانم کاور دریافت که ممکن است همسرش یکی از سه کشته این حادثه باشد. او توانست کنترل خود را حفظ کرده و تا پایان برنامه اخبار واکنشی به موضوع نشان نداد. او پس از پایان اخبار، از استودیو خارج شد تا مطمئن شود که آیا همسرش در میان کشته شدگان بوده است یا خیر.»

 

رفتار حرفه‌ای و مسلط خانم کاور در این ماجرا واکنش تحسین برانگیز بسیاری از مقامات هند و کاربران اینترنت را برانگیخت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه